HOF


     Na wrażenia z gry ma wpływ szereg czynników, do których należy m.in. jakość obsługi w lokalach nad czym pracują wszystkie osoby, które Państwa będą przyjmować i czuwać nad przebiegiem rozgrywki. Jednakże aby do tego momentu w ogóle doszło lokale muszą być na bieżąca konserwowane, a scenariusze ulepszane. Podziękowania należą się wszystkim wnoszącym wkład w obecny rozwój, dbającym o zaplecze, a także tym, którzy w przeszłości włożyli dużo serca i wysiłku w powstanie obiektów.

Hall Of Fame

Mateusz C. - Twórca kilku pokoi, pasjonat tworzenia, scenografii i burzy mózgów.

Maciej L. - Nieuchwytny elektronik z ogromnym dowiadczeniem w branży, twórca i serwisant wszystkiego co działa i nie działa.

Agnieszka K. - Menadżerka ExitRoom w Krakowie. Akrobatka między potrzebami klinetów, GM i wszystkich dookoła.

Maciej Krk. - Menadżer ExitRoom w Krakowie 2017-2019

Janek R. - Game Master z największą iloscią grup na koncie w Polsce.

Michał K. – Menadżer 5 filii ExitRoom do 2017. Doprowadził do otwarcia lokalu w Lublinie oraz jednego z największych lokali ER w Polsce jakim jest filia w Krakowie. Przyczynił się do przejęcia firmy w Łodzi oraz uruchomienia ExitRoom w Belgii.

Witold J. – Menadżer ExitRoom we Wrocławiu. Prezentuje sobą najwyższy możliwy poziom zaangażowania w każdej dziedzinie od A do Z. Nonkomformista w kwestiach wykonania, działania i egzekucji.

Grzegorz B. – Mentor, operator artystyczny, współ oraz wykonawca 4 pierwszych scenariuszy. Do dziś konsultant we wszystkich ważniejszych sprawach firmy.

Magda S. – W kluczowym okresie dla rozwoju firmy dziewczyna od zadań specjalnych.

Maciej K. – Najzdolniejszy elektronik oraz najprecyzyjniejsza osoba z jaką miała do czynienia firma. Wykonywał scenariusze w Krakowie i Leuven oraz dziesiąt istotnych elektronicznych usprawnień. Obecnie konstruktor Big Fucking Rocket w teamie Elona Muska.

Piotr N. – Twórca lokalu na Szajnochy we Wrocławiu oraz główny wykonawca najbardziej szalonego pomysłu jakim był i jest scenariusz Tupolew w Krakowie. Absolutny pajonat tworzenia.

Michał P. – Główny twórca scenariusza Seksmisja oraz autorskiego Paranormal wraz z aranżacją lokalu oraz wielu innych działających w Polsce. Człowiek z branży na właściwym miejscu.

Ewa K. – Wspierała m.in. artystycznie tworzenie wystrojów oraz scenariuszy w Krakowie, Lublinie i Belgii.

Leszek W. – Twórca graficznej oprawy www. Z firmą od samego zarania dziejów, obecny przy każdej większej i mniejszej zmianie na stronie.

Witold D. – Wciela w życie usprawnienia strony www; z początkowo prostego projektu na 2 pokoje, który obecnie przy 26 należałoby zapewne zaorać, ale przecież tego nie chcemy…

Joanna W. –  Zabezpiecza kwestie finansów, umów, (…), podatków, postępowań.

Arkadiusz Ż. – Wspiera od strony hardware  -> laptopy, monitoring, sytuacje awaryjne.

Rafał G. – Człowiek z branży escape roomów. Współtwórca pokoi w Belgii oraz wielu gadżetów na całą Polskę.

Maria B. – Inwestorka, zawsze gdy wydatki przekraczały wpływy stawała się aniołem biznesu.

Adam R. – Uzdolniony montażysta video, szybko podchwycił temat, a jego projekt do dziś intryguje.

Piotr K. – Twórca wszystkich banerów, szyldów i nieśmiertelnego logo

Osoby, które pozostawiły w scenariuszach swoje exegi monumentum:

Paulina K.

Kuba M.

Filip W.

Wiktor B.

Maciej C.

Jacek Ł.

Wojciech M.

Olaf K.

Mikołaj Ż.

Kacper S.